google-site-verification=TBEzXN7-BgIExu2irj9j85hXLJu5QRvWB6oFyUbake8

Pan
Piotr Rydel

Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Zachowawczej Rasy Polska Czerwona w Typie Mięsnym

Szanowny Panie Prezesie,

serdecznie dziękuję za udział i współpracę podczas organizacji Narodowej Wystawy Rolniczej, która odbyła się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2018r w Poznaniu i została zorganizowana z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Prezentacja osiągnięć polskiego rolnictwa, spotkała się z ogromnym uznaniem gości i zwiedzających. To dzięki Państwa aktywnej postawie i włożonemu wysiłkowi, możemy mówić o wspólnym sukcesie w  zrealizowaniu tego ważnego przedsięwzięcia. Miało to niewątpliwie przełożenie na wysoką frekwencję podczas Wystawy, gdyż liczba zwiedzających wyniosła prawie 36 000 osób.
Wyrażając słowa uznania dla Państwa pracy wierzę, że wydarzenie to stanowiło dla wszystkich okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów, które zaowocują w przyszłości.
Żywiąc nadzieję na dalszą współpracę przy organizacji przedsięwzięć służących promocji polskiego rolnictwa, składam podziękowania za zaangażowanie, poświęcony czas oraz profesjonalizm w przygotowaniu tego wydarzenia.

Z poważaniem,
Dyrektor departamantu
Michał Rzytki

Print Friendly, PDF & Email